Bezpieczny dom

Zapytaj o ofertę

Bezpieczny dom

Zapytaj o ofertę

Akcesoria dodatkowe

Rolety zewnętrzne

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Z myślą o komforcie naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty rolety zewnętrzne ze wzmocnioną listwą dolną o szerokości 55mm. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, stosunkowo łatwo można dobrać rolety do kolorystyki okucia okien. Oprócz zabezpieczenia przed włamaniem, rolety zewnętrzne chronią mieszkańców także przed hałasem oraz niską, bądź zbyt wysoką temperaturą.

Kontakt magnetyczny Safe+

 

Kontakt magnetyczny Safe+ pozwala na bezpośrednie podłączenie okien i drzwi do centrali alarmowej. To innowacyjne zabezpieczenie, składające się z dwóch płytek magnetycznych Alnico 5 oraz obudowy z plastiku ABS, jest fabrycznie montowane na profilu między ramą a skrzydłem okna lub drzwi, nie zakłócając przy tym ich estetyki. Dzięki dwóm dostępnym odcieniom Safe+, istnieje możliwość doboru zabezpieczenia do jasnych lub ciemnych profili. Specjalna konstrukcja kontaktu umożliwia ułożenie skrzydła okiennego w pozycji uchylnej bez niebezpieczeństwa włączenia alarmu. Kontakt magnetyczny Safe+ wyposażony jest w pętlę sabotażową – wysokiej jakości zabezpieczenie, stosunkowo od niedawna dostępne na polskim rynku,  które może pracować w temperaturze od -400C do +700C. Gwarancją wysokiej jakości Safe+ jest atest VdS oraz certyfikat CE, który potwierdza, że produkt ten spełnia wymogi określone w dyrektywach Unii Europejskiej.

Bezpieczna szyba klasy P4

 

Szyba klasy P4 składa się z dwóch tafli szkła o grubości 4mm, połączonych ze sobą czterema foliami PVB o grubości 0,38 mm, dzięki czemu jest odporna na przebicie i rozbicie tępym lub ostrym narzędziem. Szyby tej klasy mogą zastępować kraty o oczku 150mm wykonane z drutu stalowego o średnicy 10mm.

Antywyważeniowe okucie ProtectPlus

 

Okucie Protect Plus to niezawodne zabezpieczenie okien i drzwi balkonowych przed włamaniem. Wyposażone w antywyważeniowe elementy z grzybkowymi rolkami ryglującymi na całym obwodzie skrzydła, wzmacniają połączenie między skrzydłem i ościeżnicą. Próby wyważenia skrzydła utrudniają także zmniejszone odstępy między punktami ryglowania na zamknięciach środkowych.

System Bezpieczne Dziecko

 

Bezpieczne okna to takie, które są bezpieczne również dla rodzin z dziećmi. Dzięki unikalnej na rynku klamce z funkcją Tilt-First, która znajduje się w naszej ofercie, najmłodsi mają możliwość uchylenia okna bez możliwości jego otwarcia, a wszystko to dzięki specjalnej wkładce cylindrycznej. Blokada zwalniana jest dopiero po przekręceniu klucza. Ponowne przejście klamki do pozycji uchylenia automatycznie uaktywnia blokadę.

Klamka Secustik

 

Antywyważeniowe drzwi i wzmocnione okna to nie wszystko. Żeby zyskać pełne poczucie bezpieczeństwa, warto zainwestować także w odpowiednie klamki. Jednym z takich rozwiązań jest wybór nowej generacji inteligentnych klamek SECUSTIK®, w których po raz pierwszy zastosowano mechanizm blokujący obrót, co zabezpiecza okno przed próbami włamania przez przesunięcie elementów ryglujących okucia  z zewnątrz.

Czytnik linii papilarnych

 

Zamek z czytnikiem linii papilarnych jest skutecznym zabezpieczeniem domu przed intruzami, a jednocześnie pozwala na błyskawiczne otwarcie drzwi przez jego mieszkańców. Zaawansowany technologicznie moduł z czujnikiem liniowym ATMEL Fingerchip™ zapamiętuje do 150 odcisków palców, których kodowanie zajmuje zaledwie 1 sekundę. Urządzenie uruchamia się w czasie 3 sekund, a identyfikacja odcisku trwa zaledwie 10 ms. Panel z czytnikiem wykonany jest ze stali szlachetnej i działa w przedziale temperatur od –20 do +85 °C i przy względnej wilgotności powietrza do 95%.

Jednostka Bluetooth

 

Moduł Bluetooth umożliwia błyskawiczne otwieranie drzwi za pomocą telefonu wyposażonego w tę funkcję. Urządzenie uruchamia się w ciągu 1 sekundy i zapamiętuje 6 telefonów komórkowych. Aby otworzyć drzwi – wystarczy uruchomić w telefonie funkcję Bluetooth. Zamek może zostać odryglowany z odległości od 5 cm do 14 m. Moduł, ukryty za estetyczną płytką zewnętrzną ze stali szlachetnej działa w przedziale temperatur od –20 do +60 °C.

Klawiatura PIN

 

Klawiatura numeryczna umożliwia otwieranie drzwi za pomocą kodu PIN. W urządzeniach stosowanych w drzwiach Vetrex oprócz kodu Mastercode zapisać można do 20 różnych kodów, dzięki czemu rozwiązanie może być wykorzystywane także w budynkach wielorodzinnych. Estetyczny panel, wykonany ze stali szlachetnej, uruchamia się w czasie 3 sekund i działa w przedziale temperatur od –20 do +85 °C.

Pilot na fale radiowe

 

Pilot z odbiornikiem fal radiowych pozwala na błyskawiczne i wygodne otwieranie drzwi z odległości nawet 10 m. Urządzenie wyposażone jest w podwójny system zabezpieczeń: kodowanie 66 bitowe i „Rolling- Code-System“, dzięki któremu drzwi każdorazowo odryglowane są nowym, automatycznie przydzielanym kodem. Do jednego zamka podłączyć można do 31 pilotów. Otwieranie drzwi za pomocą pilota połączyć można z dowolną inną opcją sterowania drzwiami: czytnikiem linii papilarnych, klawiaturą numeryczną (kodem) lub modułem Bluetooth.