Spółka NOVATOR – Dachy Okna Elewacje jest lokalnym liderem w sprzedaży pokryć dachowych i elewacyjnych. Tradycje firmy sięgają roku 2004 i są nierozelwalnie związane od samego początku z firmą BlACHOTRAPEZ, która to należy do czołowych producentów stalowych pokryć dachowych w Polsce.

2018

Rok 2018 rozpoczął się bardzo intensywnie: na początku stycznia otworzyliśmy trzy nowe oddziały w Busku-Zdroju, Szczucinie i Niepołomicach. W marcu odbyło się otwarcie kolejnego punktu sprzedażowego w Pasturce w powiecie Pińczowskim. Aktualnie trwają pracę nad budową hali magazynowo-logistycznej.

2017

W naszej ofercie pojawiły się produkty niemieckiego producenta dachówek ceramicznych MEYER HOLSEN. 13 maja zorganizowaliśmy I Piknik Rodzinny dla współpracujących z nami Wykonawców oraz ich rodzin. Po raz czwarty otrzymaliśmy statuetkę „Diament Blachotrapezu” dla Największego Dystrybutora w Polsce.

2017

W roku tym podjęto decyzję i wykonano plany pod budowę nowej siedziby, centrum logistycznego, magazynowego oraz biurowego. Rozbudowano plac o regały wysokiego składowania na dachy blaszane z możliwością przechowywania w jednym momencie stu dachów.

2016

W 2016 roku została rozbudowana administracja, w której wyodrębnione zostały poszczególne działy. Rok ten rozpoczął szereg reform, wdrożenie wielu procedur i wzrost dynamiki zatrudnień. Nasza ciężka praca oraz dynamiczny rozwój został po raz trzeci doceniony przez firmę Blachotrapez, która uhonorowała nas statuetką „Diament Blachotrapezu„. 

2015

Poczynione zostały duże nakłady w powiększenie placów manewrowych i rozładunkowych oraz rozbudowa floty samochodów ciężarowych HDS. W roku tym po raz drugi otrzymaliśmy I miejsce dla Największego Dystrybutora Blachotrapez.

2014

W roku tym po raz pierwszy staliśmy się największym odbiorcą firmy Blachotrapez w Polsce. Nasza determinacja, pracowitość i pasja została nagrodzona tym elitarnym i prestiżowym wyróżnieniem.

2013

Przełom lat 2013 i 2014 przynosi zmianę formy prowadzonej działalności, której efektem jest NOVATOR Spółka Jawna Rajchel & Jelonkiewicz. Spółka Rodzinna założona po to, aby w duchu rodzinnej solidarności, pracowitości i branżowej zawziętości odnieść sukces jakim jest rozbudowa i stworzenie licznych miejsc pracy.

2012

Rok 2012 to rozbudowa działu sprzedaży o kolejne osoby oraz wprowadzenie do oferty stolarki okiennej. W roku tym wprowadzamy również ceramiczne pokrycia dachowe i stajemy się oficjalnym partnerem EBM POLSKA oferującym niemieckie produkty CREATON.

2010-2011

Z początkiem 2010 roku powstaje Centrum Pokryć Dachowych – Kazimierza Wielka. Firma skoncentrowana na detalicznej sprzedaży pokryć dachowych, produkowanych przez BLACHOTRAPEZ. Kolejne lata to duży wzrost popytu na oferowane produkty za którym firma musiała nadążyć.

Nagrody i certyfikaty