Drugi nabór w programie „Mój Prąd”

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) rozpoczyna drugi nabór wniosków w programie „Mój Prąd” – od 13 stycznia 2020 r”. – poinformował prezes NFOŚiGW Piotr Woźny. 

Jak podaje Fundusz efektem I etapu naboru wniosków w programie jest łączna zainstalowana moc w wysokości 73,5 MW, co pozwala na wygenerowanie z dofinansowanych instalacji PV aż 73,5 GWh/rok zielonej energii, a to z kolei ograniczy roczną redukcję CO2 o 58,8 tys. ton. 

„W odpowiedzi na lawinowo rosnące zapotrzebowanie na przydomową fotowoltaikę, 13 stycznia 2020 r. rozpoczynamy drugi nabór, w którym podtrzymujemy dofinansowanie instalacji PV do 50% kosztów kwalifikowanych, nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie” – powiedział Woźny, cytowany w komunikacie.

Dofinansowanie można łączyć z tzw. ulgą termomodernizacyjną, ale koszty przedstawione do rozliczenia muszą być pomniejszone o otrzymaną dotację. Wnioski w drugim naborze będzie można składać do 18 grudnia 2020 r.

Bezpłatną pomoc w wypełnieniu wniosku możesz otrzymać od naszego Przedstawiciela Handlowego – wyślij wiadomość na adres fotowoltaika@novatordachy.pl lub zadzwoń pod numer +48 502 355 409.

Najnowsze aktualności

Przedłużenie wiosennej promocji VETREX

VETREX ogłasza przedłużenie promocji wiosennej do 2 czerwca 2020 r. Zyskaj ukryte zawiasy gratis do okien V82 i rabat do 10% na dowolne Drzwi Premium. Skontaktuj się…

Słoneczna promocja

Zamów bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej i uzyskaj nawet 10% rabatu! Skontaktuj się z naszym Doradcą i dowiedz się ile możesz…

Wiosenna Promocja VETREX

Zyskaj ukryte zawiasy gratis do okien V82 i rabat do 10% na dowolne Drzwi Premium. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy bezpiecznie zamówić Twoją stolarkę bez wychodzenia z domu. Zadzwoń…