Drugi nabór w programie „Mój Prąd”

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) rozpoczyna drugi nabór wniosków w programie „Mój Prąd” – od 13 stycznia 2020 r”. – poinformował prezes NFOŚiGW Piotr Woźny. 

Jak podaje Fundusz efektem I etapu naboru wniosków w programie jest łączna zainstalowana moc w wysokości 73,5 MW, co pozwala na wygenerowanie z dofinansowanych instalacji PV aż 73,5 GWh/rok zielonej energii, a to z kolei ograniczy roczną redukcję CO2 o 58,8 tys. ton. 

„W odpowiedzi na lawinowo rosnące zapotrzebowanie na przydomową fotowoltaikę, 13 stycznia 2020 r. rozpoczynamy drugi nabór, w którym podtrzymujemy dofinansowanie instalacji PV do 50% kosztów kwalifikowanych, nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie” – powiedział Woźny, cytowany w komunikacie.

Dofinansowanie można łączyć z tzw. ulgą termomodernizacyjną, ale koszty przedstawione do rozliczenia muszą być pomniejszone o otrzymaną dotację. Wnioski w drugim naborze będzie można składać do 18 grudnia 2020 r.

Bezpłatną pomoc w wypełnieniu wniosku możesz otrzymać od naszego Przedstawiciela Handlowego – wyślij wiadomość na adres fotowoltaika@novatordachy.pl lub zadzwoń pod numer +48 502 355 409.

Najnowsze aktualności

Najlepsi w historii, najlepsza sprzedaż ThyssenKrupp – wyróżnienia od firmy Blachotrapez

NAJLEPSI W HISTORII - takim tytułem Blachotrapez Sp z o.o. uhonorował naszą firmę podczas uroczystej gali z okazji 50-lecia istnienia firmy, która…

Drugi nabór w programie „Mój Prąd”

"Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) rozpoczyna drugi nabór wniosków w programie "Mój Prąd" - od 13 stycznia…

Promocja Zimowa VETREX

Zachęcamy do skorzystania z Promocji Zimowej od firmy VETREX! Wybierz okno LUM’UP lub V82 i skorzystaj z promocji jeszcze tej…