Okno dachowe

Good PVC

Zapytaj o ofertę

Okno dachowe

Good PVC

Zapytaj o ofertę

Nowe okna dachowe Dakea Good PVC są odporne na wilgoć oraz zabrudzenia. Są to przystępne cenowo okna przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

 

To ekonomiczne rozwiązanie jest doskonałą propozycją do kuchni oraz łazienki. Gładkie profile PVC są proste w czyszczeniu i konserwacji. W pakiecie szklanym zastosowano dwie powłoki niskoemisyjne, które odbijają ciepło do wnętrza zimą, obniżają koszty energii oraz podnoszą komfort mieszkańców. Energooszczędne rozwiązanie Thermostat wpływa na bardzo korzystny współczynnik przenikania ciepła – Uw 1,3 W/m2k. Okna są wyposażone w nawiewnik, który zapewnia lepszą wentylację pomieszczenia oraz w klamkę z dwiema pozycjami blokowania, co pozwala na wygodną kontrolę poziomu wentylacji.

 

Okna Dakea Good są objęte gwarancją do 20 lat.

 

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

 

Okna dachowe Dakea Good PVC.  mogą być montowane na wszystkich pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni. Do prawidłowego zamontowania okien wymagane są oryginalne kołnierze Dakea.

Szczegóły techniczne

Szyba 900
Konstrukcja 4V6-16G1-4HV6
Pakiet szybowy 24 mm Tak
2 powłoki niskoemisyjne Tak
Gaz (argon) Tak
Hartowana Tak
Laminowana Nie
Ug (W/m2K) 1,0
Całkowita przenikalność energii słonecznej 0,55
Uw (W/m2K) 1,3
Wodoszczelność E 1500
Przepuszczalność powietrza Class 4
Odporność na obciążenie wiatrem Class C4
Izolacyjność akustyczna 32 (-1,-5) dB
Kolor Biały

Dodatkowe informacje

Konstrukcja

Szeroka ościeżnica, bezołowiowe tworzywo PCV ze stalowym wzmocnieniem, w komorach wewnętrznych polistyrenowa izolacja cieplna.

Wentylacja

2 położenia klamki zapewniające pasywną wentylację, skrzydło wentylowane w położeniu zamkniętym, do 5200 mm2 powierzchni równoważnej, przepływ powietrza do 35 m3/h (przy ciśnieniu 10 Pa).

Parametry szyby

Szkło bezpieczne, hartowana szyba zewnętrzna, do 10% większa użyteczna powierzchnia szyby.

Funkcje eksploatacyjne

2 uszczelki — zgrzewana uszczelka ślizgowa, zgrzewana uszczelka dociskowa, centralna oś obrotu, zatrzymuje się w każdym położeniu.