Okno dachowe

Good

Zapytaj o ofertę

Okno dachowe

Good

Zapytaj o ofertę

Okna dachowe Dakea Good to przystępne cenowo, dobrej jakości produkty przewidziane do realizacji projektów o niewielkim budżecie. Teraz jeszcze solidniejsze i bardziej energooszczędne.

 

W Dakea Good seria PRO zastosowano wzmocnioną, drewnianą ościeżnicę. Solidna, drewniana konstrukcja oraz hartowana szyba zewnętrza zapewniają trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Teraz są jeszcze bardziej energooszczędne – w nowym pakiecie szklanym zastosowano dwie powłoki niskoemisyjne, które odbijają ciepło do wnętrza zimą, obniżają koszty energii oraz podnoszą komfort mieszkańców. To energooszczędne rozwiązanie wpływa na lepszy współczynnik przenikania ciepła – Uw 1,3 W/m2k.

 

Dakea Good to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie zapewniające doświetlenie, wentylację, izolację oraz dodatkową przestrzeń mieszkalną na poddaszu.

 

Produkt ten został zaprojektowany i wytworzony przy użyciu zaawansowanej technologii oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Więcej informacji na temat jego parametrów technicznych można uzyskać po kliknięciu na ikony znajdujące się obok zdjęcia.

 

Okna Dakea Good mogą być montowane na wszystkich pokryciach dachowych w dachach o nachyleniu od 15 do 90 stopni. Do prawidłowego zamontowania okien wymagane są oryginalne kołnierze Dakea.

Szczegóły techniczne

Szyba 900
Konstrukcja 4V6-16G1-4HV6
Pakiet szybowy 24 mm Tak
2 powłoki niskoemisyjne Tak
Gaz (argon) Tak
Hartowana Tak
Laminowana Nie
Ug (W/m2K) 1,0
Całkowita przenikalność energii słonecznej 0,55
Uw (W/m2K) 1,3
Wodoszczelność E 1350
Przepuszczalność powietrza Class 4
Odporność na obciążenie wiatrem Class C4
Izolacyjność akustyczna 32 (-1,-5) dB
Naturalne drewno Tak

Dodatkowe informacje

Konstrukcja

Solidna ościeżnica, laminowane drewno sosnowe, w 100% z lasów północnych z certyfikatem FSC, zabezpieczone przed owadami i grzybami, podwójna warstwa lakieru akrylowego.

Wentylacja

2 położenia klamki zapewniające pasywną wentylację, skrzydło wentylowane w położeniu zamkniętym, do 5200 mm2 powierzchni równoważnej, przepływ powietrza do 35 m3h (przy ciśnieniu 10 Pa).

Parametry szyby

Szkło bezpieczne, hartowana szyba zewnętrzna, do 10% większa użyteczna powierzchnia szyby.

Funkcje eksploatacyjne

2 uszczelki — zgrzewana uszczelka ślizgowa, zgrzewana uszczelka dociskowa, centralna oś obrotu, zatrzymuje się w każdym położeniu.