JESTEŚMY Z WAMI – II Piknik Rodzinny

„JESTEŚMY Z WAMI” to hasło, które towarzyszyło nam podczas II Pikniku Rodzinnego, który odbył się w minioną niedzielę, 24 czerwca w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce. W tym roku po raz kolejny spotkaliśmy się z naszymi Wykonawcami oraz ich rodzinami, aby zacieśnić partnerskie więzi oraz wspólnie celebrować owocną współpracę.  

Motyw przewodni tegorocznego Pikniku związany był z piłką nożną oraz Mistrzostwami Świata w Rosji – wszyscy ubrani w biało-czerwone barwy zgromadziliśmy się by kibicować naszej drużynie w profesjonalnej Strefie Kibica BLACHOTRAPEZ – oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski.

II Piknik Rodzinny otworzyli Właściciele firmy NOVATOR – Michał i Justyna Rajchel oraz Tomasz i Weronika Jelonkiewicz, którzy serdecznie powitali zaproszonych gości oraz podziękowali wszystkim za cały miniony rok pełen owocnej współpracy i wzajemnego zaufania. Następnie kilka ciepłych słów usłyszeliśmy od Dyrektora ds. Hurtu w firmie BLACHOTRAPEZ Mateusza Kubińskiego. Wraz z nim na imprezie pojawili się przedstawiciele firmy BLACHOTRAPEZ w składzie: Dyrektor ds. Detalu Piotr Niedziela, Manager Produktu Maciej Sieńko, Przedstawiciel Handlowy Agata Jelonkiewicz, Kierownik Biura Kinga Dobrzyńska, Kierownik ds. Szkoleń Marcin Dyda oraz Kierownik ds. PR Mateusz Małek.

Na imprezie obecni byli również Przedstawiciele naszych partnerów handlowych: Ryszard Meyer (CREATON), Maciej Reniec (MEYER HOLSEN), Piotr Młynarski (RUUKKI), Bartłomiej Luty i Ryszard Kazimierczak (DAKEA), Michał Duda (FAKRO), Damian Dylewski i Bartłomiej Siwiec (GALECO), Sebastian Wójsik (KACZMAREK / AQUAPLAST), Kinga Maksymowicz (AKCESORIA DR), Damian Kołodziej i Grzegorz Bauerek (BEKO). Wszystkich Przedstawicieli mogliśmy spotkać w Strefie Producentów, gdzie promowali oni różnego rodzaju produkty: blachodachówki, dachówki ceramiczne, okna dachowe, rynny i akcesoria dachowe.

Oprócz stoisk partnerów handlowych, firma NOVATOR otworzyła na Pikniku dwa autorskie punkty. Na pierwszym z nich promowaliśmy “Dział Stolarki Okiennej”, który obecnie jest prężnie rozwijającą się specjalnością naszej spółki. Posiadamy stolarkę PVC i aluminiową renomowanych firm w Polsce. Skupiając się na produktach klasy premium oferujemy również bramy garażowe, drzwi zewnętrzne, rolety, parapety, dzięki czemu możemy kompleksowo obsłużyć Klienta zapewniając mu satysfakcje i zadowolenie. Pracownicy obsługujący drugie stoisko reklamowali “Program DEKARZ” – nasz autorski program lojalnościowy związany ściśle z współpracującymi z nami Wykonawcami. W ramach tego programu zgromadzone punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody, zebrane w naszym katalogu – od profesjonalnych urządzeń dekarskich po przedmioty domowego użytku.

Największą atrakcją wydarzenia była profesjonalna Strefa Kibica BLACHOTRAPEZ i NOVATOR, która przyjechała do nas prosto ze Stadionu Narodowego w Warszawie. W trakcie eventu prowadzone były tam konkursy dla Dekarzy, w których do wygrania były bilety na jesienne mecze Reprezentacji Polski. Nasi goście musieli zmierzyć się w konkurencjach takich jak: „Mistrz ciesielski”, „Król montażu”, „Najsprytniejszy dekarz”, „Totolotek rynnowy” oraz „Michael Jordan NOVATORA”.

Następnie odbyło się najważniejsze dla naszej firmy wydarzenie – premiera nowego produktu, rynny na wymiar NIDA, której producentem jest spółka NOVATOR. W czasie pokazu przedstawiliśmy innowacyjny proces produkcji rynny oraz opowiedzieliśmy o wszystkich jej zaletach. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo już wkrótce na naszej stronie!

Około godziny 19:30 zgromadziliśmy się w Strefie Kibica, gdzie na dużym telebimie odbyła się prezentacja filmów promocyjnych NOVATOR. Pierwszy z nich dotyczył procesu budowy hali magazynowo-logistycznej w Kazimierzy Wielkiej. Drugi przedstawiał „dzień z życia” Pracowników naszej spółki.

O godz. 20:00 nadszedł moment, na który wszyscy czekali – mecz Polska – Kolumbia. Zaraz przed jego transmisją wyświetliliśmy pozdrowienia od Prezesa firmy BLACHOTRAPEZ, Rafała Michalskiego, które nagrane zostały specjalnie dla nas na Stadionie w Kazaniu. Wszyscy całym sercem i z dużym zaangażowaniem kibicowaliśmy naszej drużynie. Do samego końca mieliśmy nadzieję, że uda nam się pokonać Kolumbię oraz walczyć o dalszy awans w Mistrzostwach Świata. Niestety nasz przeciwnik nie pozostawił nam żadnych złudzeń, a mecz w Kazaniu okazał się zakończeniem naszej przygody z Mundialem.

Przegrana jednak nie popsuła zbytnio naszych humorów – po transmisji przenieśliśmy się do Strefy Cateringowej, gdzie odbyła się zabawa taneczna.

W trakcie trwania Pikniku zadbaliśmy również o naszych najmłodszych gości. Obecne na imprezie dzieci bawiły się w Strefie Zabaw, gdzie mogły korzystać z ogromnych zjeżdżalni, karuzeli, dmuchanego zamku, huśtawek i placu zabaw. Oprócz tego czekały na nie atrakcje takie jak: malowanie twarzy, wata cukrowa czy bańki mydlane.

Na koniec chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim gościom za przybycie. NOVATOR to przede wszystkim rodzina, zespół ludzi, którzy budują oraz utożsamiają się z firmą. To partnerzy handlowi, na których możemy liczyć współpracując w sposób oddany oraz profesjonalny. NOVATOR to My Wszyscy! Odnosząc się do tegorocznego hasła dziękujemy i pamiętajcie „Jesteśmy z Wami”!

 

Najnowsze aktualności

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

W tym wyjątkowym czasie, w imieniu całego zespołu firmy Novator, pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne. Niech te Święta będą pełne…

Złóż zamówienie i odbierz do 45% rabatu od firmy Vetrex na wiosnę!

Wiosna to czas nowych możliwości i świeżego początku - z tej okazji firma Vetrex ogłosiła wyjątkową promocję, która zapewni naszym…

Novator rozszerza ofertę o dachówki ceramiczne Röben 

Firma Novator z radością ogłasza wprowadzenie do swojej oferty nowych produktów - dachówek ceramicznych od producenta Röben. Współpraca ta uzupełnia…