Kup okno dachowe FAKRO i odbierz nawet 500 zł zwrotu!

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. W połączeniu z dodatkami wewnętrznymi stworzysz wymarzone pomieszczenie – elegancki salon, kolorowy pokój dziecinny czy przytulną sypialnię. 

Równie ważnym aspektem jest ochrona poddasza przed nagrzewaniem, którą zapewni markiza pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Markiza zewnętrzna oraz dodatek wewnętrzny zamontowane na jednym oknie dachowym FAKRO tworzą zestaw akcesoriów zapewniający najwyższy komfort zamieszkania na poddaszu, ponieważ chronią przed ciepłem, światłem i dodatkowo dekorują wnętrze.

Wszystko co robimy, koncentruje się wokół potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Dzięki temu mamy przyjemność ogłosić nową promocję od firmy FAKRO, w której już teraz możesz otrzymać zwrot do 500 zł za zakup okna z dodatkiem.

W terminie od 13 marca do 7 kwietnia 2023 r. kup dowolne okno dachowe oraz dodatek wewnętrzny i/lub dodatek zewnętrzny. Do dnia 30 kwietnia zarejestruj się wypełniając formularz na stronie FAKRO dołączając dowód zakupu produktów promocyjnych FAKRO.

Zwrot części poniesionych kosztów w kwocie 100 PLN otrzymasz za zakupiony pakiet składający się z:

– okna dachowego FAKRO oraz markizy zewnętrznej FAKRO,

lub

– okna dachowego FAKRO oraz rolety wewnętrznej FAKRO,

lub

– okna dachowego FAKRO oraz rolety zewnętrznej FAKRO.

Możesz otrzymać zwrot aż za 5 zakupionych pakietów. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać wycenę. Listę naszych oddziałów znajdziesz w zakładce Kontakt. Zachęcamy do udziału w promocji 😊!

Najnowsze aktualności

Wizyta w siedzibie producenta dachówek ceramicznych LAUMANS

W dniach 23-24 marca 2023 r. mieliśmy przyjemność odwiedzić producenta dachówek premium - firmę Laumans. Nasza grupa składała się z…

Kup okno dachowe FAKRO i odbierz nawet 500 zł zwrotu!

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz.…

System V74 – Nowość od producenta okien Vetrex!

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie pojawił się nowy system okienny od producenta okien premium Vetrex - system V74.…