Membrana dachowa 125

Zapytaj o ofertę

Membrana dachowa 125

Zapytaj o ofertę

Podstawowy model membrany dachowej, którego największym atutem jest połączenie klasycznych parametrów z korzystną ceną w jakiej można go nabyć. Model ten składa się z dwóch warstw włókniny polipropylenowej i filmu funkcyjnego, dzięki czemu parametry wodoszczelności oraz przepuszczalności pary wodnej są zapewnione na wysokim poziomie.

Film funkcyjny

To najbardziej istotny element naszych membran dachowych. Nasz film funkcyjny to bardzo cienka warstwa mieszanki polimeru oraz kredy węglanu wapnia, w której na jednostkę jednego centymetra kwadratowego, przypada ponad 1 miliard mikroporów! Dzięki zastosowaniu tej technologii uzyskujemy niezwykłe właściwości w postaci wodoszczelności, ale jednoczesnej paroprzepuszczalności oraz wiatroszczelności. Co więcej, film funkcyjny jest dodatkowo stabilizowany na promieniowanie ultrafioletowe, dzięki czemu produkt zyskuje podwyższoną odporność na promienie UV.

Thermobonding

Nasz produkt jest wykonywany sprawdzoną metodą laminacji na gorąco, która polega na termicznym łączeniu każdej z warstw wchodzących w skład laminatu, za pomocą wysokiej temperatury oraz z wykorzystaniem docisku wałów laminujących. W technologii tej nie używa się żadnego rodzaju klejów, dzięki czemu produkt jest niezwykle trwały i mocny. Co więcej, przez stosowanie wysokiej temperatury – jest on zahartowany oraz przystosowany do środowiska gdzie występują skrajne wahania temperatur. To właśnie ta technologia sprawia iż nasze membrany doskonale sprawdzają się w strefie klimatycznej Polski.