Nowość w ofercie Blachotrapez – Blachodachówka Estima!

Nowoczesne produkty powinny przede wszystkim ułatwiać życie klientom. Nie przytłaczać, a odpowiadać na ich potrzeby oraz oczekiwania. W takim rozumieniu innowacji została zaprojektowana blachodachówka ESTIMA. Powstała z materiałów gwarantujących jakość, bezpieczeństwo i komfort. Dostępna w różnych konfiguracjach powłok i kolorów staje się pierwszym elementem personalizującym budynek. W spotkaniu z ESTIMĄ wrażenie solidności nasuwa się mimowolnie. To design budzący szacunek i respekt.

ESTIMA to symetryczna płaska blachodachówka, która dzięki opatentowanemu systemowi bezpiecznego tłoczenia Safe Profiling System (SPS), uzyskała bardzo dobre parametry techniczne.  Wysokość przetłoczenia wynosi 35 mm, a długość modułu 350 mm. Dzięki takiej konstrukcji blachodachówki są wyjątkowo sztywne i tworzą ciekawą formę.

ESTIMA tworzy na połaci dachu zwartą, wyjątkowo dekoracyjną strukturę, przywołującą na myśl sieć – solidną, a zarazem zapewniającą bezpieczeństwo. Wzór bardzo dobrze wkomponuje się zarówno w proste, jak i bardziej skomplikowane konstrukcje dachowe. ESTIMA stanowi dopełnienie wielu rozwiązań elewacyjnych, dzięki czemu tworzy niepowtarzalne wrażenia estetyczne.

Blachodachówka ESTIMA została zaprojektowana z równoważnym uwzględnieniem jej właściwości ochronnych oraz estetycznych. W efekcie dostępna jest w wielu kolorach i powłokach, co przekłada się na szerokie możliwości konfiguracyjne. Bez względu na kolor czy strukturę elewacji, to właśnie ESTIMA jest elementem wyróżniającym i dopełniającym budynek. 

To co wyróżnia produkty Blachotrapezu, to współpraca z zaufanymi międzynarodowymi partnerami. Od wielu lat dostarczają kompatybilne materiały wsadowe zapewniające najwyższą jakość i gwarancję. W zależności od wyboru powłoki ochronnej, producent udziela na produkt gwarancji nawet do 60 lat.

Materiały użyte do produkcji dachówki ESTIMA zapewniają trwałość oraz ochronę pokrycia domu przed działaniem czynników atmosferycznych m.in. deszczu, śniegu czy wiatru.

ESTIMA to kolejny dowód na nieustające dążenie producenta z Rabki-Zdroju, aby stale zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dostępność w wersji  modułowej to gwarant sprawnego transportu i jeszcze wygodniejszego montażu. Starannie dobrane materiały i technologie produkcji zapewniają bezkonkurencyjne warunki gwarancji. System przetłoczeń i wyjątkowa sztywność modułów przekładają się na doskonałą pracę dachu w każdych warunkach atmosferycznych. Wyjątkowy, gęsty, niemal ornamentacyjny wzór to obietnica niezapomnianego efektu, który pozostanie na długo w pamięci wykonawcy, klienta i sąsiadów.

Sprawdź szczegóły produktu tutaj.

Najnowsze aktualności

Nabór wniosków do programu „Czyste powietrze”

Od 15 maja 2020 r. rusza II nabór wniosków do programu "Czyste Powietrze", w którym można uzyskać dofinansowanie na zakup…

Przedłużenie wiosennej promocji VETREX

VETREX ogłasza przedłużenie promocji wiosennej do 2 czerwca 2020 r. Zyskaj ukryte zawiasy gratis do okien V82 i rabat do 10% na dowolne Drzwi Premium. Skontaktuj się…

Słoneczna promocja

Zamów bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej i uzyskaj nawet 10% rabatu! Skontaktuj się z naszym Doradcą i dowiedz się ile możesz…