Dach na rąbek stojący

Ruukki Classic Design C

Zapytaj o ofertę

Dach na rąbek stojący

Ruukki Classic Design C

Zapytaj o ofertę

Ruukki Classic Design C to wysokiej klasy pokrycie dachowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wyjątkową estetykę. Gładkie panele blachy na rąbek zatrzaskowy, stanowią wzór klasycznego piękna dachu. Innowacyjne cechy produktu, dostępność paneli w 3 różnych szerokościach i ciętych na wymiar oraz szereg dodatkowych udogodnień sprawiają, że montaż dachu przebiega sprawnie i szybko. 

Dostępne klasy jakości

Klasa jakości Ruukki 50, co oznacza 50 lat gwarancji technicznej oraz 25 lat gwarancji estetycznej.

Ruukki® Classic Design

Ruukki® Classic Design to wysokiej jakości pokrycie dachowe charakteryzujące się wyjątkowym wzornictwem. Ponadczasowy styl dachu na rąbek stojący wpisuje się doskonale zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje architektoniczne. Dopracowane w szczegółach rozwiązania technologiczne gwarantują trwałość i niezawodność oraz stwarzają nieograniczone możliwości realizacji śmiałych, autorskich wizji architektów i inwestorów.

Cechy szczególne Ruukki® Classic Design

Różne szerokości paneli

Swoboda w projektowaniu

Konstrukcja i estetyka paneli Ruukki® Classic Design inspiruje wyobraźnię i oferuje szerokie możliwości projektowe. Uniwersalny styl oraz możliwość wyboru jednego z kilku najpopularniejszych odcieni kolorystycznych gwarantują idealne dopasowanie i realizację zgodną z pierwotnymi założeniami. Dzięki możliwości zamówienia bardzo krótkich arkuszy – 20 cm, istnieje możliwość zastosowania paneli w formie obróbki.

3 opcje wykończenia

Różne opcje wykończenia paneli (gładkie, z mikroprofilowaniem, z przetłoczeniami wzdłużnymi) gwarantują wybór dostosowany do projektu oraz indywidualnych preferencji estetycznych. Panele o różnych szerokościach oraz różnych opcjach wykończenia można łączyć ze sobą na jednej połaci dachowej.

Zaokrąglone krawędzie

Zaokrąglone krawędzie zwiększają bezpieczeństwo montażu paneli, zmniejszając skutecznie ryzyko uszkodzenia ciała.

Łatwiejszy montaż i demontaż

Wydłużone otwory montażowe oraz specjalne znaczniki ułatwiające prawidłowe posadowienie wkrętów przyspieszają instalację paneli. Specjalnie przycięty zamek spodni oraz listwa montażowa ułatwiają demontaż paneli, np. w przypadku wstawiania okna dachowego.

Szczegóły techniczne

Wysokość rąbka 32 mm
Szerokość efektywna 475 mm, 355 mm, 271 m
Szerokość całkowita 512 mm, 392 mm, 308 mm
Długość minimalna 200 mm
Długość maksymalna 10 000 mm
Grubość nominalna / masa (kg/m2) 0.50 mm / 5.2 kg
Minimalny spadek dachu
Jednostka sprzedaży m2
Inne informacje techniczne Opcjonalnie istnieje możliwość aplikacji włókniny akustycznej podczas procesu produkcji.

Kolorystyka

Ruukki Classic Design C