Dach na rąbek stojący

Ruukki Classic Design D

Zapytaj o ofertę

Dach na rąbek stojący

Ruukki Classic Design D

Zapytaj o ofertę

Ruukki Classic Design D to wysokiej klasy pokrycie dachowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wyjątkową estetykę. Panele blachy na rąbek stojący zatrzaskowy, stanowią wzór klasycznego piękna dachu. Innowacyjne cechy, wzdłużne przetłoczenie paneli ciętych na wymiar oraz szereg dodatkowych udogodnień sprawiają, że montaż dachu przebiega sprawnie i szybko, a efektem jest piękny i funkcjonalny dach.

Dostępne klasy jakości

Klasa jakości Ruukki 50, co oznacza 50 lat gwarancji technicznej oraz 25 lat gwarancji estetycznej.

Ruukki® Classic Design

Ruukki® Classic Design to wysokiej jakości pokrycie dachowe charakteryzujące się wyjątkowym wzornictwem. Ponadczasowy styl dachu na rąbek stojący wpisuje się doskonale zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje architektoniczne. Dopracowane w szczegółach rozwiązania technologiczne gwarantują trwałość i niezawodność oraz stwarzają nieograniczone możliwości realizacji śmiałych, autorskich wizji architektów i inwestorów.

Cechy szczególne Ruukki® Classic Design

Różne szerokości paneli

Swoboda w projektowaniu

Konstrukcja i estetyka paneli Ruukki® Classic Design inspiruje wyobraźnię i oferuje szerokie możliwości projektowe. Uniwersalny styl oraz możliwość wyboru jednego z kilku najpopularniejszych odcieni kolorystycznych gwarantują idealne dopasowanie i realizację zgodną z pierwotnymi założeniami. Dzięki możliwości zamówienia bardzo krótkich arkuszy – 20 cm, istnieje możliwość zastosowania paneli w formie obróbki.

3 opcje wykończenia

Różne opcje wykończenia paneli (gładkie, z mikroprofilowaniem, z przetłoczeniami wzdłużnymi) gwarantują wybór dostosowany do projektu oraz indywidualnych preferencji estetycznych. Panele o różnych szerokościach oraz różnych opcjach wykończenia można łączyć ze sobą na jednej połaci dachowej.

Zaokrąglone krawędzie

Zaokrąglone krawędzie zwiększają bezpieczeństwo montażu paneli, zmniejszając skutecznie ryzyko uszkodzenia ciała.

Łatwiejszy montaż i demontaż

Wydłużone otwory montażowe oraz specjalne znaczniki ułatwiające prawidłowe posadowienie wkrętów przyspieszają instalację paneli. Specjalnie przycięty zamek spodni oraz listwa montażowa ułatwiają demontaż paneli, np. w przypadku wstawiania okna dachowego.

Szczegóły techniczne

Wysokość rąbka 32 mm
Szerokość efektywna 475 mm
Szerokość całkowita 512 mm
Długość minimalna 200 mm
Długość maksymalna 10 000 mm
Grubość nominalna / masa (kg/m2) 0.50 mm / 5.2 kg
Minimalny spadek dachu
Jednostka sprzedaży m2
Inne informacje techniczne Opcjonalnie istnieje możliwość aplikacji włókniny akustycznej podczas procesu produkcji.

Kolorystyka

Ruukki Classic Design D Kolorystyka