Blachodachówka

Ruukki Hyygge

Zapytaj o ofertę

Blachodachówka

Ruukki Hyygge

Zapytaj o ofertę

Ruukki® Hyygge to innowacyjny produkt dachowy, który dzięki prostej i eleganckiej formie doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne.

Produkt występuje w dwóch wariantach: z przetłoczeniami i bez przetłoczeń, co pozwala uzyskać trzy różne wzory pokrycia dachowego. Specjalnie zaprojektowany system oryginalnych obróbek blacharskich zapewnia estetyczny wygląd dachu i gwarantuje jego poprawne funkcjonowanie. Produkty bezpieczeństwa dachowego oraz produkty do wentylacji uzupełniają ofertę kompletnego dachu Ruukki® Hyygge.

hygge-przetloczenia

Ruukki Hygge z przetłoczeniem

hygge-bez-przetloczenia

Ruukki Hygge bez przetłoczenia

Wysoka jakość

Do produkcji Ruukki® Hyygge wykorzystuje się najwyższej jakości skandynawską stal, pochodzącą ze szwedzkiego koncernu SSAB. Blacha o grubości 0,6 mm powlekana jest nowoczesną powłoką GreenCoat Purex. Lekko matowa powłoka jest bardzo odporna na zarysowania oraz wpływ promieniowania słonecznego. Ruukki® Hyygge dostępne jest w klasie jakości Ruukki 40, co między innymi oznacza, że produkt posiada 40 lat gwarancji technicznej oraz 15 lat gwarancji estetycznej.

Gładka faktura

Ruukki® Hyygge wpisuje się w najnowsze trendy architektury. Innowacyjne rozwiązanie zamków poprzecznych i wzdłużnych pozwala na ukrycie łączników (wkrętów), co dodatkowo podkreśla prostą formę pokrycia i poprawia estetykę.

3 kolory

Ruukki® Hyygge występuje w 3 najpopularniejszych kolorach, które świetnie wpisują się w nowoczesne budownictwo – antracytowym, grafitowym i czarnym.

3 wzory

Pokrycie dachowe Ruukki® Hyygge można ułożyć na dachu na 3 sposoby, dopasowując układ paneli do własnego gustu. Do wyboru jest układ na cegiełkę lub liniowy dla paneli z przetłoczeniem i układ na cegiełkę dla paneli bez przetłoczeń.

Szczegóły techniczne

Nazwa produktu Ruukki Hyygge
Klasa jakości Klasa jakości Ruukki 40 oznacza 40 lat gwarancji technicznej oraz 15 lat gwarancji estetycznej.
Wysokość modułu 26 mm
Szerokość efektywna 1178 mm
Szerokość całkowita 1200 mm
Długość efektywna 290 mm
Długość całkowita 343 mm
Waga 1 szt. 0,6 mm / 2,35 kg
Jednostka sprzedaży m2
Powierzchnia efektywna arkusza 0,34 m2
Minimalny spadek dachu 14°
Inne informacje techniczne Powłoka GreenCoat Purex

Kolorystyka