Słoneczna promocja Vetrex – do 40% rabatu na wybrany asortyment

Lato to idealny czas na modernizację swojego domu i skorzystanie z wyjątkowej oferty, którą przygotował producent okien, drzwi i bram Vetrex. W ramach letniej promocji można uzyskać aż do 40% rabatu na wybrany asortyment!

Decydując się na rozwiązania firmy Vetrex, nie tylko obniżysz koszty utrzymania nieruchomości, ale również zainwestujesz w produkty, które będą służyć Twojej rodzinie przez wiele dekad. Nasze okna, drzwi i bramy to synonim jakości, trwałości i nowoczesnego designu, który idealnie komponuje się z każdym stylem architektonicznym.

Aby skorzystać z rabatu:

  1. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biura sprzedaży – Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty i produktów.
  2. Wykonamy pomiar w Twoim domu – Nasz zespół przyjedzie do Ciebie, aby dokonać dokładnych pomiarów, co zapewni idealne dopasowanie naszych produktów do Twoich potrzeb.
  3. Przygotujemy bezpłatną wycenę – Po dokonaniu pomiarów, przygotujemy dla Ciebie szczegółową i bezpłatną wycenę, abyś mógł/mogła dokładnie zaplanować swoje wydatki.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i skorzystaj z letniej promocji już dziś! Zainwestuj w najwyższej jakości okna, drzwi i bramy, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo Twojego domu na wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszych biur sprzedaży!

Najnowsze aktualności

Bramy garażowe Vetrex w dostępne w naszej ofercie!

Z radością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowego produktu firmy Vetrex – segmentowych bram garażowych, które charakteryzują się wyjątkową…

Słoneczna promocja Vetrex – do 40% rabatu na wybrany asortyment

Lato to idealny czas na modernizację swojego domu i skorzystanie z wyjątkowej oferty, którą przygotował producent okien, drzwi i bram…

Szkolenie produktowe działu stolarki Novator w siedzibie Vetrex

W pierwszym tygodniu kwietnia mieliśmy przyjemność wziąć udział w szkoleniu produktowym, zorganizowanym przez firmę Vetrex. Podczas dwudniowego spotkania, które odbyło…