Udoskonalenie ideału – nowa wersja i kolorystyka dachówki Piano

Firma Meyer Holsen, producent jednej z najlepszych płaskich dachówek ceramicznych, a zarazem nasz partner, zmodernizował swój sztandarowy wyrób czyli dachówkę Piano.

Dachówka z ożebrowaniem w formie jednej linii plus cztery niewielkie punkty odprężeniowe, została zamieniona na dachówkę z pięcioma pełnymi liniami ożebrowania, które skutkuje zdecydowanie równiejszą powierzchnię zewnętrzną.

Wraz z wprowadzeniem nowej formy nie zmienia się absolutnie nic w kształcie ani wielkości dachówki, pozostaje ona taka sama jak wcześniej.

Dodatkowo, producent dachówek ceramicznych Meyer Holsen wprowadził nowy kolor dachówki Piano – kwarcowo-szary. Kolor ten zastąpi dotychczasowy platynowo-szary. Powłokę dachówki kwarcowo-szarej można określić jako gładką, pomiędzy angobą matową, a angobą z delikatnym połyskiem.

Poniżej prezentujemy zestawienie trzech dachówek w kolorach platynowym, kwarcowo-szarym oraz carbonowym, gdzie najciemniejsza to dachówka carbonowa.

Wraz z pojawieniem się nowego odcienia – kwarcowo szarego, Meyer Holsen zdecydował się poszerzyć swoją linię kolorystyczną o kolejny wyjątkowy wariant, kolor dostępny jedynie na indywidualne zamówienie – czerń bazaltowa.

Ta nowa barwa emanuje prawdziwą głębią i intensywnością, stanowiąc wyjątkowe uzupełnienie oferty producenta. Pozwala ona na uzyskanie eleganckiego, prawdziwie czarnego efektu, który do tej pory nie był dostępny w asortymencie.

Najnowsze aktualności

Bramy garażowe Vetrex w dostępne w naszej ofercie!

Z radością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowego produktu firmy Vetrex – segmentowych bram garażowych, które charakteryzują się wyjątkową…

Słoneczna promocja Vetrex – do 40% rabatu na wybrany asortyment

Lato to idealny czas na modernizację swojego domu i skorzystanie z wyjątkowej oferty, którą przygotował producent okien, drzwi i bram…

Szkolenie produktowe działu stolarki Novator w siedzibie Vetrex

W pierwszym tygodniu kwietnia mieliśmy przyjemność wziąć udział w szkoleniu produktowym, zorganizowanym przez firmę Vetrex. Podczas dwudniowego spotkania, które odbyło…