Wentylacja pod kontrolą

Zapytaj o ofertę

Wentylacja pod kontrolą

Zapytaj o ofertę

Akcesoria dodatkowe

Nawiewnik ciśnieniowy akustyczny Areco AMI

 

To nawiewnik samoregulujący, w którym ilość dostarczanego powietrza regulowana jest automatycznie w zależności od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Dzieje się tak do poziomu różnicy ciśnień, przy którym wydajność nawiewnika osiąga wartość maksymalną. Przy dalszym wzroście skrzydełka odchylają się ograniczając ilość doprowadzanego powietrza. Taka sytuacja może być spowodowana, np. podmuchem wiatru. Użytkownik ma możliwość zamknięcia przysłony ograniczając przepływ powietrza do minimum. AMI charakteryzują się wydajnością do 35 m3/h oraz izolacyjnością akustyczną do 43 dB, w pozycji maksymalnego otwarcia. Nawiewniki montuje się w oknach z PVC. Produkt posiada Aprobatę Techniczną AT/2004-02-1462.

Nawiewnik ciśnieniowy akustyczny Areco AMO

 

Nawiewniki ciśnieniowe Aereco AMO Rw=33dB posiadają automatyczną regulację ilości dostarczanego powietrza w zależności od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Dodatkowo użytkownik ma także możliwość ograniczenia przepływu powietrza do minimum. AMO charakteryzują się wydajnością do 45 m3/h (przy podciśnieniu 20 Pa) oraz izolacyjnością akustyczną do 33 dB, w pozycji maksymalnego otwarcia. Nawiewniki montuje się w oknach drewnianych i z PVC. Produkt posiada Aprobatę Techniczną AT/2004-02-1462.

Nawiewnik higrosterowany akustyczny Aereco EHA

 

Nawiewnik Aereco EHA Rw=40dB może być instalowany bezpośrednio na oknie lub na kasecie rolet. Dzięki swojej konstrukcji oraz wyposażeniu w czujnik higroskopijny, zapewnia maksymalną ochronę akustyczną optymalizując jednocześnie ilość doprowadzanego powietrza do pomieszczeń. Nawiewniki EHA mogą być wyposażone w ręczną blokadę przepływu powietrza.

Nawiewnik higrosterowany akustyczny Aereco EMM

 

W swojej ofercie proponujemy najbardziej  popularny ze wszystkich nawiewników higrosterowanych, Aereco EMM Rw=33dB. Dostępny jest on w dwóch typach przepływu i w 3 różnych kolorach. Produkt ten wyróżnia się estetyczną budową i niezawodnością działania. Wraz z okapem akustycznym zapewnia on izolacyjność akustyczną na poziomie 33 dB. Nawiewnik EMM może pracować w dwóch położeniach w zależności od przykręcenia podstawki. Strumień powietrza jest skierowany pionowo lub ukośnie. Nawiewniki EMM mogą być wyposażone w ręczną blokadę przepływu powietrza.

Nawiewnik dwusystemowy Aereco EXR.HP

 

Dwusystemowy nawiewnik Aereco EXR.HP to higrosterowany nawiewnik wyposażony w ustawienie przepływu minimalnego, który może zostać jednym ruchem zamieniony w nawiewnik ciśnieniowy z kontrolą strumienia maksymalnego.

Użytkownik posiada pełną kontrolę nad sposobem działania nawiewnika – dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji EXR.HP oferuje sprawny wybór funkcji przy użyciu łatwo dostępnego przełącznika na obudowie nawiewnika.