Wizyta w siedzibie producenta dachówek ceramicznych LAUMANS

W dniach 23-24 marca 2023 r. mieliśmy przyjemność odwiedzić producenta dachówek premium – firmę Laumans. Nasza grupa składała się z 15 osobowej delegacji, która po wylądowaniu na lotnisku w Dortmundzie, natychmiast wsiadła do samochodów i pojechała bezpośrednio do Brüggen-Bracht, gdzie znajduje się siedziba oraz fabryka Laumans. 

Podczas dwudniowej wizyty, w pierwszej kolejności zobaczyliśmy prezentację, dzięki której poznaliśmy historię rozwoju firmy Laumans, następnie wzięliśmy udział w przygotowanym pakiecie szkoleń produktowych, które opisywały wyjątkowe cechy oferty Laumans, obecną sytuację rynkową, a także plany na przyszłość. W trakcie naszego pobytu przez cały czas towarzyszył nam właściciel – Gerald Laumans oraz pracownicy Biura Obsługi Klienta, kontroli jakości produktu oraz poszczególne osoby odpowiedzialne za produkcję. 

Ważnym elementem było przedstawienie procesu produkcji dachówek Laumans, który mogliśmy osobiście oglądać oraz poznawać jego tajniki bezpośrednio przechadzając się po fabryce. Począwszy od przygotowania gliny, a skończywszy na gotowym produkcie – to wszystko widzieliśmy na własne oczy. 

Na koniec zostaliśmy oprowadzeni po miejscowości Brüggen-Bracht, gdzie znany okoliczny historyk przedstawił nam najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w tym regionie. Podczas tej wycieczki mieliśmy okazję również zdegustować prawdziwego niemieckiego piwa.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaproszenie nas do siedziby firmy oraz za przekazaną nam potężną dawkę praktycznej wiedzy, która pomoże nam jeszcze bardziej podnieść jakość oferowanych przez nas usług. Nasza wizyta to zacieśnienie współpracy, która cechuje się wspólną wizją rozwoju i zwiększania udziału marki Laumans w Polsce. 

Najnowsze aktualności

Wizyta w siedzibie producenta dachówek ceramicznych LAUMANS

W dniach 23-24 marca 2023 r. mieliśmy przyjemność odwiedzić producenta dachówek premium - firmę Laumans. Nasza grupa składała się z…

Kup okno dachowe FAKRO i odbierz nawet 500 zł zwrotu!

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz.…

System V74 – Nowość od producenta okien Vetrex!

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie pojawił się nowy system okienny od producenta okien premium Vetrex - system V74.…