Ogrodzenia blaszane

Sztachety Stalowe Premium

Zapytaj o ofertę

Ogrodzenia blaszane

Sztachety Stalowe Premium

Zapytaj o ofertę

Firma Blachotrapez wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy realizują swoje plany o perfekcyjnym domu, sukcesywnie powiększa swoje portfolio produktowe. Dlatego do oferty firmy wprowadzamy nowy wyrób – Sztachety Stalowe Premium, pierwszy produkt w segmencie ogrodzeń, które wraz z oferowanymi przez producenta pokryciami dachowymi będą tworzyć całościowy system rozwiązań wykończenia domu i jego otoczenia.

 

Przykuwające uwagę wzornictwo – niepowtarzalny design zastrzeżony prawem patentowym, wysokiej jakości materiał, a także nowoczesne i praktyczne rozwiązania montażowe to tylko niektóre wyróżniki nowego produktu. Ogrodzenia ze Sztachet Stalowych Premium doskonale współgrają z otaczającą architekturą, będą stanowić dopełnienie otoczenia domu i podkreślając jego charakter. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w produkcji wysokogatunkowych blach powlekanych Blachotrapez stworzył produkt wyjątkowo trwały i estetyczny o uniwersalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Trzy wzdłużne rowki w przekroju sztachety, usztywniają je w sposób optymalny, co w rezultacie czyni go znacznie konkurencyjnym w stosunku od innych dostępnych na rynku. Sztachety Stalowe Premium nie obciążają konstrukcji ogrodzenia, pozwolą swobodnie kształtować jego linię i dobrać optymalną wysokość – zgodnie z indywidualnymi potrzebami, a także dowolnie regulować prześwit ogrodzenia stalowego. Niekwestionowaną zaletą systemu jest wyjątkowo prosty i szybki montaż który można przeprowadzić samodzielnie. Atutem jest również łatwość utrzymania ogrodzenia ze sztachet w czystości – które nie wymagają specjalnej konserwacji.

 

Sztachety stalowe Premium produkowane są w najlepszej jakościowo stali na rynku i dostępne są w kilku rodzajach powłok lakierniczych w tym powłok imitujących strukturę drewna.

Szczegóły techniczne

Wysokość profilu: 20,9 mm
Szerokość wsadu: 156 mm
Szerokość użytkowa: 123 mm
Długość elementu: na żądany wymiar
Maksymalna zalecana długość elementu: 2400 mm
Minimalna długość elementu: 150 mm

Kolorystyka

Obustronnie powlekane w powłoce poliester połysk. Występują w 4 kolorach:

  • czerń -9005RAL,
  • grafit-7016RAL
  • brąz- 8017RAL
  • oraz w kolorze drewna / złoty dąb

 

Jednostronnie powlekane dostępne w całej palecie barw i materiałów z oferty firmy, wykluczając ocynk i alucynk oraz HPS .